BLACK SHEEP TEAM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

m14 σκανδαλη.

Πήγαινε κάτω

m14 σκανδαλη. Empty m14 σκανδαλη.

Δημοσίευση  philduke7 Σαβ Φεβ 25, 2012 5:24 am

Γεια σας παιδια!

Εχω ενα Μ14 Socom της AGM και εχω ενα προβλημα στο οποιο δυστηχως δεν μπορω να βρω λυση.
Ο μηχανισμος της σκανδαλης εχει χαλασει και συγκεκριμενα αυτο εδω το κομματι:

http://www.alphaward.com/media/catalog/product/cache/1/image/708x414/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/e/c/echo1_m14_trigger.jpg

( ειναι το αριστερα κατω )
Η λειτουργια του συγκεκριμενου κομματιου ειναι οταν πιεζω την σκανδαλη , η σκανδαλη γυρναει αυτο και αυτο με την σειρα του πιεζει τις επαφες ωστε να περασει ρευμα και να αρχισει την λειτουργια του το AEG.

Κατα τα αλλα ο υπολοιπος μηχανισμος της σκανδαλης ειναι μια χαρα.
Συνεχιζοντας λοιπον το συγκεκριμενο κομματι το εχω ψαξει παντου , αλλα παντου ομως και δεν το βρισκω πουθενα με αποτελεσμα το AEG να παραμενει ανενεργο. Ολος ο μηχανισμος ειναι συμβατος με τα εξαρτηματα της Echo-1.

Ερωτω λοιπον :

1) Μηπως εχει κανεις απο εσας αντιμετωπισει παρομοιο προβλημα και αν ναι πως το ελυσε ή που βρηκε το συγκεκριμενο ανταλλακτικο?

2) Καμια πατεντα μηπως ξερει κανεις? Ελληνες ειμαστε , expert στις πατεντες! Very Happy

3) Μηπως τυχαινει κανεις να εχει αυτο το ανταλλακτικο και να ειναι διαθεσιμο για πωληση ?
( η εδρα μου παρεπιπτωντος ειναι Ηρακλειο )

Εκανε εδω το θεμα αν καποιος Moderator πιστευει οτι πρεπει να μπει στις αγγελιες τοτε ας το βαλει εκει κανενα προβλημα.


Ευχαριστω.

philduke7
PRIVATE
PRIVATE

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης